• Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

1. Klient który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia na piśmie w terminie 50 dni liczonych od momentu doręczenia zamawianych towarów. Następnie należy w ciągu 50 dni odesłać zakupiony towar, a my zawrócimy jego wartość na konto.

2. Klient może skorzystać z formularza oświadczenia o odstąpienia od umowy wysłanego mailem z potwierdzeniem zamówienia i wysłać na adres:

samozdrowie.sklep.pl Jolanta Andrzejewska
ul. 11 Listopada 21
05-410 Józefów
lub przesłanie stosownej informacji o odstąpieniu od umowy na adres poczty elektronicznej Sklepu Internetowego: info@dracodi.com

3.W przypadku odstąpienia od umowy strony zobowiązane są na swój koszt zwrócić otrzymane świadczenia niezwłocznie, nie później niż w ciągu 50 dni. Sklep Internetowy zwróci Klientowi świadczenie pieniężne przelewem bankowym na rachunek wskazany przez Klienta. Klient zobowiązany jest zwrócić towar na adres:

samozdrowie.sklep.pl Jolanta Andrzejewska
ul. 11 Listopada 21
05-410 Józefów

Koszty zwrotu towaru ponosi klient.

4. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem

Reklamacje towarów

Towary zakupione w naszym sklepie objęte są rękojmią w okresie 12 miesięcy lub gwarancją producenta. Jeśli w otrzymanym towarze zostanie stwierdzona wada, został uszkodzony podczas przesyłki lub nie nadaje się do użytku zgodnie z jego przeznaczeniem należy:

Poinformować nas e-mailem lub telefonicznie o zaistniałym fakcie

Wypełnić gotowy formularz reklamacji wysłany emailem z potwierdzeniem zamówienia

Wysłać na nasz adres reklamowany produkt z załączonym formularzem

Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.